1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët e shquar

 1. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,113
  Pëlqimet:
  1,128
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,171
  Pëlqimet:
  1,671
  Pikë nga trofetë:
  348
 3. cHs

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. ditiendrit

  Anëtar Legjendë, nga Prishtine
  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  93
 5. dr_iton

  MSc. cand Inxhinier i Softuerit, Mashkull, nga Podujevë
  Postimet:
  1,258
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  183
 6. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,112
  Pëlqimet:
  1,191
  Pikë nga trofetë:
  343
 7. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,274
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  178
 8. llapiani

  Anëtar Aktiv, 34, nga Berlin
  Postimet:
  267
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. meteora

  <Hello World>, Mashkull, 23, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  78
 10. Pleurat

  Zadar,Croatia, Mashkull, nga Croatia
  Postimet:
  2,300
  Pëlqimet:
  538
  Pikë nga trofetë:
  343
 11. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 31, nga (*_*)
  Postimet:
  4,630
  Pëlqimet:
  936
  Pikë nga trofetë:
  343
 12. VaLoN

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  819
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  208