1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët e shquar

 1. 358

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 20, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,435
  Pëlqimet:
  1,068
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. 358

  Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,240
  Pëlqimet:
  1,241
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. 348

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,372
  Pëlqimet:
  1,924
  Pikë nga trofetë:
  348
 4. 343

  Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,201
  Pëlqimet:
  1,342
  Pikë nga trofetë:
  343
 5. 343

  Pleurat

  Zadar,Croatia, Mashkull, nga Croatia
  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  576
  Pikë nga trofetë:
  343
 6. 343

  sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 32, nga (*_*)
  Postimet:
  4,637
  Pëlqimet:
  948
  Pikë nga trofetë:
  343
 7. 258

  Lodvald

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.
  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
 8. 253

  Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,503
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
 9. 243

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,370
  Pëlqimet:
  562
  Pikë nga trofetë:
  243
 10. 243

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
 11. 243

  bmwplako

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 28
  Postimet:
  3,696
  Pëlqimet:
  667
  Pikë nga trofetë:
  243
 12. 213

  immortal.boy

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga header.php
  Postimet:
  1,649
  Pëlqimet:
  281
  Pikë nga trofetë:
  213
 13. 208

  urankajtazi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 23, nga Milky Way
  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 14. 208

  VaLoN

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  839
  Pëlqimet:
  330
  Pikë nga trofetë:
  208
 15. 203

  dr_iton

  MSc. Inxhinier i Softuerit, Mashkull, nga Podujevë
  Postimet:
  1,304
  Pëlqimet:
  316
  Pikë nga trofetë:
  203
 16. 183

  Arsim N.

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,930
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
 17. 183

  FitimKurteshi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull
  Postimet:
  1,198
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  183
 18. 178

  Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,529
  Pëlqimet:
  425
  Pikë nga trofetë:
  178
 19. 178

  feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  269
  Pikë nga trofetë:
  178
 20. 153

  gjevor

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Tirane
  Postimet:
  263
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153