1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët e shquar

 1. 1,909

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,360
  Pëlqimet:
  1,909
  Pikë nga trofetë:
  348
 2. 1,336

  Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,201
  Pëlqimet:
  1,336
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. 1,237

  Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
 4. 1,066

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 20, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,428
  Pëlqimet:
  1,066
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. 948

  sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 32, nga (*_*)
  Postimet:
  4,637
  Pëlqimet:
  948
  Pikë nga trofetë:
  343
 6. 928

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,229
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. 665

  bmwplako

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 28
  Postimet:
  3,694
  Pëlqimet:
  665
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. 612

  Lodvald

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.
  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  612
  Pikë nga trofetë:
  258
 9. 575

  Pleurat

  Zadar,Croatia, Mashkull, nga Croatia
  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  575
  Pikë nga trofetë:
  343
 10. 556

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,363
  Pëlqimet:
  556
  Pikë nga trofetë:
  243
 11. 501

  urankajtazi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 23, nga Milky Way
  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 12. 420

  Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,521
  Pëlqimet:
  420
  Pikë nga trofetë:
  178
 13. 396

  DardanDaci

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga London,UK
  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  118
 14. 387

  sp0nTeX

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  1,504
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
 15. 372

  4n0n!m

  Anëtar Aktiv, nga Toka !
  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  98
 16. 344

  Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,503
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
 17. 333

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,261
  Pëlqimet:
  333
  Pikë nga trofetë:
  113
 18. 330

  VaLoN

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  839
  Pëlqimet:
  330
  Pikë nga trofetë:
  208
 19. 329

  Poshnjari

  Anëtar me Përvoj
  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
 20. 316

  dr_iton

  MSc. Inxhinier i Softuerit, Mashkull, nga Podujevë
  Postimet:
  1,302
  Pëlqimet:
  316
  Pikë nga trofetë:
  203