1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët e shquar

 1. 16

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,391
  Pëlqimet:
  1,952
  Pikë nga trofetë:
  348
 2. 11

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,375
  Pëlqimet:
  979
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. 10

  Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,204
  Pëlqimet:
  1,346
  Pikë nga trofetë:
  343
 4. 9

  Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,249
  Pëlqimet:
  1,248
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. 9

  Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,570
  Pëlqimet:
  442
  Pikë nga trofetë:
  178
 6. 8

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  1,570
  Pëlqimet:
  451
  Pikë nga trofetë:
  263
 7. 7

  Albozr

  Anëtar me Përvoj, Mashkull
  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
 8. 7

  urankajtazi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 24, nga Milky Way
  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 9. 7

  KALI-ALB

  Anëtar i Njohur, nga Iliria
  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
 10. 5

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,416
  Pëlqimet:
  569
  Pikë nga trofetë:
  243
 11. 5

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,308
  Pëlqimet:
  355
  Pikë nga trofetë:
  138
 12. 4

  M.L

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  742
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
 13. 4

  Igli

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
 14. 4

  DardanDaci

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga London,UK
  Postimet:
  742
  Pëlqimet:
  451
  Pikë nga trofetë:
  143
 15. 4

  Alkeo

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 17, nga Elbasan
  Postimet:
  462
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  53
 16. 4

  bi0

  Anëtar Aktiv, nga /bin/bash
  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
 17. 4

  Emilio

  Anëtar Aktiv, 29
  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
 18. 3

  enneaa

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
 19. 3

  Gevio

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 19, nga localhost
  Postimet:
  1,089
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  113
 20. 3

  p3n7357

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 24
  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53