1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët e shquar

 1. 7,134

  Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,134
  Pëlqimet:
  1,161
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. 4,631

  sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 31, nga (*_*)
  Postimet:
  4,631
  Pëlqimet:
  940
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. 4,252

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,252
  Pëlqimet:
  1,754
  Pikë nga trofetë:
  348
 4. 3,646

  bmwplako

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 27
  Postimet:
  3,646
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. 3,503

  Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,503
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
 6. 3,370

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 19, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,370
  Pëlqimet:
  1,013
  Pikë nga trofetë:
  358
 7. 3,156

  Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,156
  Pëlqimet:
  1,278
  Pikë nga trofetë:
  343
 8. 2,862

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. 2,316

  Pleurat

  Zadar,Croatia, Mashkull, nga Croatia
  Postimet:
  2,316
  Pëlqimet:
  566
  Pikë nga trofetë:
  343
 10. 2,315

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,315
  Pëlqimet:
  523
  Pikë nga trofetë:
  243
 11. 2,275

  feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,275
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  178
 12. 2,083

  Lodvald

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.
  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  596
  Pikë nga trofetë:
  258
 13. 2,044

  Albi Bytyqi

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Aarau, Switzerland
  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  133
 14. 2,036

  Misteriozi

  Anëtari i muajit I, nga Berlin
  Postimet:
  2,036
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  133
 15. 1,930

  Arsim N.

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,930
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
 16. 1,913

  CybeRnotic

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,913
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
 17. 1,882

  edy007

  Anëtari i muajit IV, Mashkull, nga Drenica
  Postimet:
  1,882
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
 18. 1,655

  lumz

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 22
  Postimet:
  1,655
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  78
 19. 1,621

  ditiendrit

  Anëtar Legjendë, nga Prishtine
  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  93
 20. 1,611

  beni20

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 29, nga kosov
  Postimet:
  1,611
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78