1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë

 1. 1

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.

 2. 2

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 3. 5

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 4. 10

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 5. 10

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 6. 10

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 7. 15

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 8. 15

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!

 9. 20

  Tëpër aktiv!

  1,000 postime? Impresionuese!

 10. 20

  Tepër i vlerësuar

  Postimet tuaja janë pëlqyer 250 herë.

 11. 20

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 12. 25

  Çfar do që bën, vazhdo ta bësh!

  Veq sa ke siguruar 350 pëlqime(likes) në të gjitha postimet.

 13. 25

  I Pabesueshem!

  Keni arritur 400 pelqime ne postimet tuaja, jeni i pabesueshem!

 14. 30

  I Mrekullueshëm!

  Keni arritur mbi 500 pëlqime me postimet tuaja.

 15. 50

  Big Boss

  Veq sa keni arritur numrin e postimeve 2000, impresionuese.

 16. 100

  Legjendë

  Keni arritur 2000 pëlqime, juve me siguri shumica ju kan idol këtu.

 17. 100

  Anetar i Besueshem