1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows

Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. unëAl
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,249
 2. dns
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,132
 3. Ylb3r!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,257
 4. OmerNuhiu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,651
 5. beni20
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,987
 6. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,437
 7. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,359
 8. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,012
 9. amitt
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,396
 10. valon27
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,399
 11. iboanonymous
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  5,915
 12. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,397
 13. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,487
 14. Blunivers
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  3,606
 15. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,647
 16. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,645
 17. berl01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  766
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,476

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...