1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows

Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  902
 2. berl01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  561
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,455
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,710
 5. Blunivers
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  3,386
 6. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,306
 7. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,221
 8. iboanonymous
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  5,706
 9. valon27
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,216
 10. amitt
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,219
 11. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,837
 12. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,178
 13. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,251
 14. beni20
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,794
 15. OmerNuhiu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,477
 16. Ylb3r!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,076
 17. dns
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,942
 18. unëAl
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,123

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...