1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  942
 2. pirat
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,838
 3. pirat
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  753
 4. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  555
 5. GjimiGJ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,082
 6. ex3m.alb
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,924
 7. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  562
 8. kleo122
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  545
 9. Cucll@
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  585
 10. Zyklon
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  5,077
 11. Oresti Duro
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  493
 12. edy007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,090
 13. albi202
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,089
 14. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,085
 15. vegeta
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,569
 16. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  892
 17. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  557
 18. Gëzim
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  2,171
 19. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 20. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,783

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...