1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Gazibo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  757
 2. ItaniumLoaders
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  722
 3. kleo2015
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  694
 4. kleo2015
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,076
 5. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 6. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  482
 7. kleo2015
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  532
 8. kleo2015
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  575
 9. shkelqim12
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  688
 10. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  453
 11. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  5,665
 12. tonssi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  761
 13. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  540
 14. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,002
 15. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,027
 16. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  550
 17. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  510
 18. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  427
 19. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  543
 20. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  872

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...