1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  494
 2. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,768
 3. EmcCadch3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  656
 4. EmcCadch3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  497
 5. ditiiii
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  803
 6. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  521
 7. ghost.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  459
 8. mendurberisha
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  632
 9. AlbanHaxha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  764
 10. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  506
 11. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  643
 12. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  675
 13. nreci
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,085
 14. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,012
 15. Gazibo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  654
 16. ItaniumLoaders
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  631
 17. kleo2015
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  600
 18. kleo2015
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,928
 19. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  539
 20. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  395

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...