1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  283
 2. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  257
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  192
 4. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  221
 5. Haqif LLeshi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  549
 6. LorentK
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  546
 7. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  441
 8. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  687
 9. EgzonM
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  760
 10. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  504
 11. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  364
 12. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  362
 13. iboanonymous
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  774
 14. nigji
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,180
 15. Albert.M
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  976
 16. Lesdon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  654
 17. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  738
 18. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,084
 19. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  399
 20. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,658

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...