1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. oxkos Webmaster
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  919
 2. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,009
 3. albenischelsea
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  2,570
 4. An95
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  624
 5. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,005
 6. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  764
 7. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  646
 8. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  616
 9. DardanDaci
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,429
 10. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,334
 11. albenischelsea
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,546
 12. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,617
 13. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,546
 14. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,082
 15. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,109
 16. albenischelsea
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  576
 17. Albini~IT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  536
 18. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  556
 19. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  666
 20. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  790

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...