1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  432
 2. Ahlus-Sunnah
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  433
 3. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  494
 4. ThEtA.Nu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  649
 5. Download
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  372
 6. Ahlus-Sunnah
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  555
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  536
 8. k3d
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  767
 9. jahir
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  679

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...