1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  506
 2. maLware
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  371
 3. BaDBoY-ALbania
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  426
 4. maLware
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  321
 5. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  289
 6. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  328
 7. Kushtrimii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  393
 8. ditiendrit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  645
 9. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,847
 10. jahir
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  665
 11. imce
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 12. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  359
 13. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  335
 14. Ahlus-Sunnah
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  342
 15. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  385
 16. ThEtA.Nu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  519
 17. Download
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  266
 18. Ahlus-Sunnah
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  451
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  423
 20. k3d
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  644

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...