1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  20,121
 2. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  9,955
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  7,709
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,240
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,176
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,843
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,587
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,272
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  6,117
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,080
 11. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  35,715
 12. boom3rang
  Përgjigjet:
  74
  Shikimet:
  19,704
 13. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  5,665
 14. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,617
 15. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,546
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  5,501
 17. Zyklon
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  5,150
 18. Blerim R.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,408
 19. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,754
 20. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,607
 21. albenischelsea
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  2,570
 22. albenischelsea
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,546
 23. Jeronim
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,516
 24. besarty
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,509
 25. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,402
 26. shoock3d
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,255
 27. Gëzim
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  2,210
 28. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,202
 29. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,124
 30. frEEnoR
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,094

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...