1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,917
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,519
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  5,902
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,855
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,796
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  7,365
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,279
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  19,440
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,773
 10. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  9,538
 11. flux w0rm
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  772
 12. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  505
 13. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  733
 14. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  498
 15. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  766
 16. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  651
 17. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  562
 18. ceni-18
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,609
 19. AlbanHaxha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  882
 20. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,772
 21. ceni-18
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  501
 22. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,932
 23. GunSpeR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  476
 24. edy007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,088
 25. edy007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  538
 26. edy007
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  819
 27. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  859
 28. Main
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  608
 29. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  594
 30. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  939

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...