1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  16,576
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,397
 3. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,932
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,496
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,346
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,815
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,019
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,857
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,407
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,398
 11. boom3rang
  Përgjigjet:
  74
  Shikimet:
  16,623
 12. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  5,236
 13. Blerim R.
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  5,079
 14. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  31,299
 15. Gëzim
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,971
 16. Zyklon
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,592
 17. Jeronim
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,303
 18. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,056
 19. meteora
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,345
 20. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,883
 21. frEEnoR
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,888
 22. besarty
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,330
 23. DardanDaci
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,118
 24. ceni-18
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,433
 25. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,489
 26. albenischelsea
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  2,069
 27. Gëzim
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  739
 28. argzon
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  813
 29. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,575
 30. iboanonymous
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  819

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...