1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,272
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,080
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  6,117
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  7,709
 5. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  9,955
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,176
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,240
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,587
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,843
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  20,121
 11. Story AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  344
 12. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  613
 13. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  232
 14. Pajtim-H
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,436
 15. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  437
 16. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,607
 17. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  532
 18. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  766
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  565
 20. kastiot
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  564
 21. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  856
 22. DardanDaci
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  943
 23. florian kadriu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  704
 24. @Linux!
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,024
 25. @Linux!
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  835
 26. BlackEagle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  511
 27. oxkos Webmaster
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  919
 28. An95
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  624
 29. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  895
 30. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  764

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...