1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,118
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,129
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,132
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,495
 5. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,635
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,063
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,218
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,578
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,736
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  16,014
 11. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  107
 12. kastiot
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  168
 13. Alkeo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  194
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  445
 15. florian kadriu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  286
 16. @Linux!
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  491
 17. @Linux!
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  346
 18. BlackEagle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  180
 19. oxkos Webmaster
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  391
 20. An95
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  257
 21. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  462
 22. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  417
 23. aquilam1
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  786
 24. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,471
 25. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  329
 26. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  338
 27. albenischelsea
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,948
 28. DardanDaci
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,022
 29. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,066
 30. albenischelsea
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,290

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...