1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,857
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,346
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,019
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,407
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,815
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,496
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,398
 8. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,932
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,397
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  16,576
 11. jahir
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  577
 12. k3d
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  660
 13. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  447
 14. Ahlus-Sunnah
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  472
 15. Download
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  285
 16. ThEtA.Nu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  544
 17. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  404
 18. Ahlus-Sunnah
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  362
 19. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  355
 20. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  380
 21. imce
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  520
 22. jahir
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  685
 23. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,883
 24. ditiendrit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  667
 25. Kushtrimii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  412
 26. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  350
 27. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  309
 28. maLware
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  341
 29. BaDBoY-ALbania
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  447
 30. maLware
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  392

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...