1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  14,020
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  3,163
 3. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,446
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,212
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  4,268
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  4,212
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,172
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,701
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  4,062
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,668
 11. aquilam1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  177
 12. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  883
 13. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  211
 14. albenischelsea
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,130
 15. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  209
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  749
 17. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  920
 18. albenischelsea
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,155
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,233
 20. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,154
 21. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  430
 22. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  588
 23. albenischelsea
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  206
 24. Albini~IT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  154
 25. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  195
 26. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251
 27. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  339
 28. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  214
 29. Blerim R.
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  4,477
 30. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  289

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...