1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Mësime

Kategori dedikuar video mësimeve (tutorialeve me video) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  26,511
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  8,445
 3. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  12,602
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  8,130
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  9,467
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  9,923
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,194
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  9,029
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  9,368
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  8,715
 11. big-ar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,245
 12. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  427
 13. R4oG4m3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  575
 14. R4oG4m3
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  447
 15. R4oG4m3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  322
 16. R4oG4m3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  252
 17. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,974
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,880
 19. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,855
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,037
 21. Story AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  661
 22. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,031
 23. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  489
 24. Pajtim-H
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,750
 25. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  684
 26. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,341
 27. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,812
 28. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,068
 29. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  819
 30. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  781

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...