1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Interesante

Ndani video interesante me anëtarët e tjerë.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  953
 2. APEX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  731
 3. GunSpeR
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,799
 4. drini-17#
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  676
 5. ledema
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  820
 6. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  722
 7. red&black
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  913
 8. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  882
 9. Vinni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,085
 10. Blerim R.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  848
 11. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,072
 12. memi.inc
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  847
 13. @science
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,062
 14. Gevio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  787
 15. kleo2015
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  787
 16. kleo2015
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  898
 17. albaniIT
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,665
 18. bgfg
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  628
 19. siimon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  658
 20. frEEnoR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  697

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...