1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Interesante

Ndani video interesante me anëtarët e tjerë.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,587
 2. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  3,823
 3. cMs
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,887
 4. albaniIT
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,665
 5. sg1
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,981
 6. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,828
 7. Zyklon
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  3,809
 8. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,181
 9. Getoard Llugagjija
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,940
 10. Gëzim
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,376
 11. RexhepS
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,576
 12. frEEnoR
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,006
 13. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,768
 14. cMs
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,081
 15. SerialCode
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,174
 16. red&black
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,468
 17. Blerim R.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  849
 18. RAPh
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,167
 19. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  954
 20. msnfreezer
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  968

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...