1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Interesante

Ndani video interesante me anëtarët e tjerë.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  271
 2. miraxh
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,174
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,545
 4. @science
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,062
 5. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,202
 6. @science
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,710
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,184
 8. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,388
 9. Bagin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,255
 10. florian kadriu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,768
 11. BONEXx
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,658
 12. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,723
 13. BlackEagle
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,668
 14. BlackEagle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,610
 15. BlackEagle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,497
 16. RexhepS
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,575
 17. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,623
 18. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,604
 19. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,102
 20. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,164

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...