1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,112
 2. lynx
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,035
 3. Blerton
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,862
 4. Edon123
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  3,830
 5. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,546
 6. Ismail Seferaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,395
 7. Black Raven
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  836
 8. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,786
 9. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  935
 10. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  635
 11. andon24
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  826
 12. ardd
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  715
 13. fuat001
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  641
 14. Koraab
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  453
 15. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,646
 16. Riki.xh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  747
 17. Blerton
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  889
 18. magica blue
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,057
 19. bone
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  776
 20. besmirm
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,005

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...