1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Juxhin
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,234
 2. @Alvi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,885
 3. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,110
 4. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,267
 5. getoar morina
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  814
 6. reflect1
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  10,437
 7. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,188
 8. coycol
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,054
 9. omega_web
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,197
 10. Bajra
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,651
 11. Bajra
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  10,462
 12. Koraab
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  988
 13. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,891
 14. lynx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,987
 15. klodi002
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,808
 16. getoar morina
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,593
 17. Liridoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,153
 18. getoar morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,055
 19. Laurant Buzoku
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,854
 20. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,256

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...