1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. omega_web
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,577
 2. Erooniti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,089
 3. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  856
 4. NANO
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,182
 5. Ariankkr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,459
 6. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,393
 7. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,672
 8. BurimBushi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  5,685
 9. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,662
 10. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,486
 11. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,032
 12. ano0n
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  15,920
 13. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  576
 14. Rrezart123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  10,529
 15. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  11,820
 16. rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  602
 17. Gameover888
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  566
 18. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  576
 19. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  570
 20. Wukel
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,986

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...