1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,607
 2. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  201
 3. Marian
  Përgjigjet:
  546
  Shikimet:
  56,591
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  110
  Shikimet:
  20,361
 5. ano0n
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  16,217
 6. G4SHI
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  14,830
 7. Hektor
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  12,940
 8. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  12,365
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  12,158
 10. Rrezart123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  11,189
 11. Bajra
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  10,870
 12. reflect1
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  10,796
 13. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  67
  Shikimet:
  10,770
 14. Astritt1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  10,636
 15. rilind_n
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  10,554
 16. EthPrice
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  10,421
 17. albi202
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  10,317
 18. Gameover888
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  10,041
 19. Bajra
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,825
 20. Debugger
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  7,258
 21. Laurant Buzoku
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,991
 22. besmirm
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,623

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...