1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,460
 2. edoni15
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,181
 3. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  635
 4. nehat.nella
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,150
 5. emimer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  533
 6. Fidannnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  179
 7. Edon123
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  3,830
 8. Flori21
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,329
 9. leorantz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,095
 10. Blerton
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,862
 11. Gameover888
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  9,733
 12. ErroR-X
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,929
 13. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  565
 14. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,426
 15. Bushido King
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  659
 16. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,603
 17. *VLORI*
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  911
 18. Black Raven
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  836
 19. Nic00B
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  620
 20. besmirm
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,510
 21. fidannnnnnnnn
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  843

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...