1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,235
 2. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,615
 3. Marian
  Përgjigjet:
  550
  Shikimet:
  73,821
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  120
  Shikimet:
  26,445
 5. Wukel
  Përgjigjet:
  91
  Shikimet:
  12,820
 6. Begginer
  Përgjigjet:
  89
  Shikimet:
  6,898
 7. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  67
  Shikimet:
  12,436
 8. burimdkr1
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  5,137
 9. phoenix
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,878
 10. emimer
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  4,158
 11. RegShqip
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  7,534
 12. ano0n
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  16,956
 13. Bajra
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  12,144
 14. EthPrice
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  11,704
 15. G4SHI
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  13,016
 16. DarKr0x
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  7,447
 17. Hektor
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  19,945
 18. G4SHI
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  15,741
 19. DarKr0x
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  7,216
 20. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  4,165
 21. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,926
 22. BurimBushi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  6,643

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...