1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,392
 2. Fidannnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  78
 3. NANO
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  305
 4. liridonaliu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  371
 5. Aldi1234
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  294
 6. ZYT
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,281
 7. BurimBushi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  657
 8. une
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,883
 9. DEVILAL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  557
 10. omega_web
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  657
 11. Bushido King
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  808
 12. Albozr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  607
 13. Bushido King
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  726
 14. Nic00B
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  551
 15. phoenix
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  808
 16. Erooniti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,089
 17. omega_web
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,577
 18. alajdin
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  837
 19. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  856
 20. NANO
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,182
 21. Ariankkr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,459

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...