1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valutat Tjera Virtuale

Ketu mund te postoni gjithcka rreth valutave tjera virtuale?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,607
 2. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  201
 3. beharluu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  649
 4. Mentorgh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  986
 5. Marian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  514
 6. bone
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  657
 7. bone
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  767
 8. beharluu
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,410
 9. *VLORI*
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  973
 10. phoenix
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  5,281
 11. edoni15
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,229
 12. edoni15
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  664
 13. Mentorgh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  560
 14. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  727
 15. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  803
 16. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,209
 17. edoni15
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,572
 18. tonkeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  545
 19. albi202
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,247
 20. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  622
 21. tonkeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  570
 22. Begginer
  Përgjigjet:
  89
  Shikimet:
  4,909

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...