1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Mr darki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 2. Mr darki
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,406
 3. Nardiunik
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,111
 4. muli1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,064
 5. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  666
 6. Relax
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,603
 7. muli1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,248
 8. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,291
 9. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,488
 10. Enis Abdullahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,847
 11. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,888
 12. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,650
 13. Inc-seo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,028
 14. Tym1Graff
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,583
 15. Arber.S
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,419
 16. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  843
 17. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  805
 18. Mr darki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  604
 19. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  792
 20. Inc-seo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,849

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...