1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. street
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  363
 2. EaglE EyE
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  568
 3. bad.boy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  475
 4. thevampire
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,046
 5. fatlindi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  483
 6. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  455
 7. Dardan
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  931
 8. Fkn0wed
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  545
 9. Fkn0wed
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  496
 10. ZerO.o
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  584
 11. Rolandi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  637
 12. pajtimk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  488
 13. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  483
 14. Dj Fidi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  660
 15. n0c
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  724
 16. cHs
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  5,865
 17. Lirim!x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  798
 18. LenciM1x-
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  891
 19. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  640
 20. WoW
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,462

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...