1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Unnamed83
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  558
 2. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,670
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  9,745
 4. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,350
 5. DardanDaci
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  12,348
 6. Mr darki
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,445
 7. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,894
 8. immortal.boy
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  4,683
 9. elismatjani
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,687
 10. eduard19
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,889
 11. elismatjani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,565
 12. Hekuran
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  525
 13. enneaa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  399
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  313
 15. spyc0der.
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,032
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  464
 17. jetliri1112
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  409
 18. Marioteam
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  326
 19. ProductiveMuslim
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  381
 20. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  404

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...