1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. pajtimk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  421
 2. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  444
 3. Dj Fidi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  587
 4. n0c
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  661
 5. cHs
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  5,645
 6. Lirim!x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  746
 7. LenciM1x-
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  841
 8. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  584
 9. WoW
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,390
 10. IMI.H
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,054

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...