1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Inc-seo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,708
 2. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,325
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,046
 4. Elira
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,834
 5. xhulja
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,805
 6. diti.sk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,039
 7. xhulja
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,361
 8. ismajl11
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,196
 9. DamageraL
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,120
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  901
 11. egzon999
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  877
 12. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  738
 13. Mr darki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  890
 14. Tana
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  457
 15. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  304
 16. Unnamed83
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  516
 17. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,609
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  9,674
 19. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,309
 20. DardanDaci
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  12,188

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...