1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. elismatjani
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,053
 2. Mr darki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  403
 3. Mr darki
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,220
 4. Nardiunik
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  953
 5. muli1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  880
 6. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  539
 7. Relax
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,360
 8. muli1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,043
 9. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,108
 10. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,355
 11. Enis Abdullahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,765
 12. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,775
 13. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,504
 14. Inc-seo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,922
 15. Tym1Graff
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,465
 16. Arber.S
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,263
 17. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  740
 18. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  619
 19. Mr darki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  491
 20. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  624

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...