1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  522
 2. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  358
 3. ose.al
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  730
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  625
 5. GameOver
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  501
 6. DardanDaci
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  525
 7. AlfaHosting
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  495
 8. jetliri1112
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  335
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  510
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  422
 11. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  497
 12. HardWorker
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  438
 13. Mr darki
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,166
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  567
 15. DardanDaci
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,090
 16. prestig
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  764
 17. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  407
 18. Milot9898M
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  539
 19. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  546
 20. Mejdi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  544

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...