1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. larilari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  143
 2. gento
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  182
 3. jetliri1112
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  996
 4. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  642
 5. spectre
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,593
 6. strong iptv22
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  447
 7. clm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  727
 8. Poshnjari
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  641
 9. TastaturA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  508
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  606
 11. ose.al
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  955
 12. prestig
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  863
 13. Milot9898M
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  651
 14. Mejdi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  614
 15. elismatjani
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,252
 16. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,294
 17. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,653
 18. Arber.S
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,422
 19. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  844
 20. Poshnjari
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,267

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...