1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. cHs
  Përgjigjet:
  60
  Shikimet:
  13,469
 2. -em-
  Përgjigjet:
  323
  Shikimet:
  28,663
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  12,188
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  9,674
 5. Mr darki
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,389
 6. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,309
 7. Noida
  Përgjigjet:
  84
  Shikimet:
  5,997
 8. elismatjani
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,609
 9. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,609
 10. cHs
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  5,572
 11. Relax
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,360
 12. Misteriozi
  Përgjigjet:
  141
  Shikimet:
  5,270
 13. muli1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,043
 14. minitar
  Përgjigjet:
  81
  Shikimet:
  4,657
 15. immortal.boy
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  4,619
 16. Rinia.Ks
  Përgjigjet:
  108
  Shikimet:
  4,377
 17. Toxici
  Përgjigjet:
  174
  Shikimet:
  4,170
 18. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,836
 19. xhulja
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,805
 20. DOTS
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,636
 21. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,471

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...