1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. cHs
  Përgjigjet:
  60
  Shikimet:
  13,469
 2. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,609
 3. albspace
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  183
 4. defini
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  288
 5. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  385
 6. Alb_!
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  798
 7. street
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  352
 8. etnosimi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  758
 9. Valdrin Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  727
 10. Mc.Timyy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  355
 11. HostFier
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  300
 12. minitar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  271
 13. shqipdon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  293
 14. sppoozy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  279
 15. Jakup Mustafa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  300
 16. test21102110
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  362
 17. uniks
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  329
 18. uniks
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  270
 19. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  331
 20. dbegolli
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  247
 21. Rabdhz-ubt
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  345

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...