1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. cHs
  Përgjigjet:
  60
  Shikimet:
  13,469
 2. -em-
  Përgjigjet:
  323
  Shikimet:
  28,663
 3. Toxici
  Përgjigjet:
  174
  Shikimet:
  4,170
 4. Misteriozi
  Përgjigjet:
  141
  Shikimet:
  5,270
 5. Rinia.Ks
  Përgjigjet:
  108
  Shikimet:
  4,377
 6. Noida
  Përgjigjet:
  84
  Shikimet:
  5,997
 7. minitar
  Përgjigjet:
  81
  Shikimet:
  4,657
 8. DardanDaci
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  12,188
 9. yeahyeahs
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  3,003
 10. cDB
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  2,969
 11. dootex
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,006
 12. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  1,999
 13. AstronauT
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  1,583
 14. Daddy
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  1,679
 15. Juerald
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  1,748
 16. sjamketu
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  2,130
 17. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  1,767
 18. Rio2016
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  1,746
 19. -em-
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,631
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,933
 21. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,887

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...