1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. cHs
  Përgjigjet:
  60
  Shikimet:
  14,522
 2. sjamketu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  257
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  314
 4. sezgin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  216
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  187
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  512
 7. clm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  510
 8. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  501
 9. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  590
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  468
 11. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  561
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  648
 13. DardanDaci
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,117
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,174
 15. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  498
 16. TastaturA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  418
 17. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  511
 18. Mr darki
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,705
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  508
 20. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  356
 21. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  620

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...