1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. cHs
  Përgjigjet:
  65
  Shikimet:
  19,371
 2. IMI.H
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,110
 3. WoW
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,470
 4. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  648
 5. LenciM1x-
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  894
 6. Lirim!x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  801
 7. cHs
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  5,880
 8. n0c
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  727
 9. Dj Fidi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  663
 10. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  485
 11. pajtimk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  494
 12. Rolandi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  639
 13. ZerO.o
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  588
 14. Fkn0wed
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 15. Fkn0wed
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  548
 16. Dardan
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  938
 17. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  457
 18. fatlindi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  485
 19. thevampire
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,049
 20. bad.boy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  478
 21. EaglE EyE
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  572

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...