1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tjera

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Leo4all
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,338
 2. vCreative
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,058
 3. Leo4all
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,025
 4. terminator
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  3,433
 5. nigji
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,090
 6. uniks
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,217
 7. roland007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  921
 8. lekazh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,097
 9. zubO.k
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,283
 10. nigji
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,048
 11. roland007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  932
 12. Game Over
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,308
 13. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  911
 14. kmu; <3 Inter
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  884
 15. Game Over
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,411
 16. ritmi
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,317
 17. eyotechnologi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  912
 18. *tonny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  920
 19. samiriii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  869
 20. Juerald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,498

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...