1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tjera

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Juxhin
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  12,251
 2. Aldi1234
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,813
 3. limi75
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,734
 4. Juerald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,311
 5. terminator
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  3,284
 6. dionbalaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,977
 7. ph3wl
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,579
 8. Statovci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,564
 9. TotalVirus
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,419
 10. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,396
 11. Atlanti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,370
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,356
 13. Game Over
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,290
 14. Atlanti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,280
 15. Statovci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,255
 16. ritmi
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,248
 17. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,209
 18. hyseni_84
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,094
 19. Mr. President
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,977
 20. MinutaMl
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,947

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...