1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tjera

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. cHs
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,130
 2. DrilonOsmani
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,728
 3. Juerald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,177
 4. system
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,585
 5. Juerald
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,711
 6. samiriii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  924
 7. *tonny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  965
 8. eyotechnologi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  959
 9. ritmi
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,404
 10. Game Over
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,558
 11. kmu; <3 Inter
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  924
 12. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  960
 13. Game Over
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,366
 14. roland007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  983
 15. nigji
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,096
 16. zubO.k
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,361
 17. lekazh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,164
 18. roland007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  970
 19. uniks
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,265
 20. nigji
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,140

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...