1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tjera

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Juxhin
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  13,614
 2. Aldi1234
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  10,231
 3. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,628
 4. dionbalaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,202
 5. dionbalaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,171
 6. MinutaMl
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,177
 7. Statovci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,817
 8. limi75
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,874
 9. DarKr0x
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,584
 10. Atlanti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,509
 11. Statovci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,530
 12. TotalVirus
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,664
 13. Atlanti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,607
 14. limi75
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,745
 15. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,837
 16. Mr. President
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,106
 17. ingjeksion
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,095
 18. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,448
 19. ph3wl
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,799
 20. hyseni_84
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,331

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...