1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  480
  Postimet:
  2,835
  Tema e fundit: Ndihme nga serviserat e telefonave phoenix, 26 Maj 2020
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  321
  Postimet:
  1,735
  Tema e fundit: Update e telefonit?! pumma, 2 Korrik 2020
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  13
  Postimet:
  55
  Tema e fundit: Unlock Lumia 550 ? arbenshabiu, 28 Gusht 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  718
 2. kristy12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  827
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,516
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,634
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  492
 6. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,955
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,613
 8. Avioni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,268
 9. Astritii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  410
 10. Sickk.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,177
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  733
 12. isarama
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,116
 13. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  410
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  413
 15. Ardit Jashari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  520
 16. w3bmaster
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  669
 17. 00000000
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  430
 18. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  5,773
 19. 00000000
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  799
 20. 00000000
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  932

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...